Monday - Saturday 9am - 5pm, Sunday 10am - 5pm

Organic

Dr. Earth Life

Regular Price
$17.99
Sale Price
$17.99
Regular Price
Unit Price
per 

EB Stone Azalea, Camellia, & Acid Mix 1.5 CF

Regular Price
$14.99
Sale Price
$14.99
Regular Price
Unit Price
per 

EB Stone Bulb Food 4-6-4 4lb

Regular Price
$11.99
Sale Price
$11.99
Regular Price
Unit Price
per 

EB Stone Fruit, Berry, & Vine Food 7-3-3

Regular Price
from $11.99
Sale Price
from $11.99
Regular Price
Unit Price
per 

EB Stone Planting Compost 2.8 CF

Regular Price
$17.99
Sale Price
$17.99
Regular Price
Unit Price
per 

EB Stone Raised Bed Mix 1.5 CF

Regular Price
$14.99
Sale Price
$14.99
Regular Price
Unit Price
per 
Save 40%

EB Stone Rhody, Azalea, & Camellia Food 6-4-3

Regular Price
from $7.19
Sale Price
from $7.19
Regular Price
$11.99
Unit Price
per 

EB Stone Rose & Flower Food 5-6-3

Regular Price
from $11.99
Sale Price
from $11.99
Regular Price
Unit Price
per 

EB Stone Rose & Flower Planting Mix 1.5 CF

Regular Price
$14.99
Sale Price
$14.99
Regular Price
Unit Price
per 

EB Stone Soil Booster 1.5CF

Regular Price
$14.99
Sale Price
$14.99
Regular Price
Unit Price
per 

EB Stone Tomato & Vegetable Food 4-5-3

Regular Price
from $11.99
Sale Price
from $11.99
Regular Price
Unit Price
per 
Only 1 left!

Hendrikus Organobloom 5-2-4

Regular Price
from $14.99
Sale Price
from $14.99
Regular Price
Unit Price
per 
Only 3 left!

Kale Organic Jumbo 6 Pack

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Organic Arugula Jumbo 6 Pack

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Organic Beet Red Jumbo 6 Pack

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Organic Cauliflower Jumbo 6 Pack

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Organic Green Cabbage

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Organic Lettuce Green Leaf Jumbo 6 Pack

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Organic Swiss Chard Jumbo 6 Pack

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per