Indoor Plants
Most our Houseplants are available in store only at this moment. Contact us in Puyallup or our Federal Way location for availability.
-
Regular Price
-
$9.99
-
Sale Price
-
$9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$24.99
-
Sale Price
-
$24.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$29.99
-
Sale Price
-
$29.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
from $9.99
-
Sale Price
-
from $9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$9.99
-
Sale Price
-
$9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$9.99
-
Sale Price
-
$9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
from $4.99
-
Sale Price
-
from $4.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$29.99
-
Sale Price
-
$29.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$9.99
-
Sale Price
-
$9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$9.99
-
Sale Price
-
$9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
from $17.99
-
Sale Price
-
from $17.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$19.99
-
Sale Price
-
$19.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
from $9.99
-
Sale Price
-
from $9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$9.99
-
Sale Price
-
$9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$34.99
-
Sale Price
-
$34.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$9.99
-
Sale Price
-
$9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$9.99
-
Sale Price
-
$9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
from $17.99
-
Sale Price
-
from $17.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$9.99
-
Sale Price
-
$9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$17.99
-
Sale Price
-
$17.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$14.99
-
Sale Price
-
$14.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
$9.99
-
Sale Price
-
$9.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
from $24.99
-
Sale Price
-
from $24.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per
-
Regular Price
-
from $7.99
-
Sale Price
-
from $7.99
-
Regular Price
-
-
Unit Price
- /per